Makijaż permanentny

Najważniejszym celem mikropigmentacji jest podkreślenie naturalnej urody bądź też skorygowanie niesymetryczności twarzy, która wcześniej została poddana zabiegowi. Precyzyjnie wykonany makijaż permanentny prezentuje się estetycznie i naturalnie, utrzymując się w skórze przez 2-4 lat lata. Czas zależny jest zarówno od indywidualnej pielęgnacji, jak również od rodzaju barwnika. Zabieg przeprowadza się przy pomocy drgającej igły o niewielkiej średnicy, która pozwala na wprowadzenie antyalergicznego barwnika, wcześniej dobranego według życzeń klientki. Dzięki temu, że zabieg wykonywany jest po wcześniejszym znieczuleniu miejscowym, nie wyczuwa się nawet odrobiny bólu. Po wszystkim występuje miejscowe złuszczanie naskórka, co jest procesem całkowicie naturalnym, uwarunkowanym umieszczeniem barwnika, co w efekcie końcowym przekłada się na subtelniejszy rysunek makijażu permanentnego niż bezpośrednio po zabiegu. Przed przystąpieniem do wykonania makijażu, należy mieć na uwadze ewentualne przeciwwskazania. Stąd każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, która ma na celu wyeliminowanie ograniczenia, dobór odpowiedniego kształtu, koloru pigmentów oraz ustalenie indywidualnych preferencji. Makijaż permanentny ust czy brwi to idealna metoda na zadbany i naturalny wygląd. Metoda, dzięki której kobiety mogą czuć się wyjątkowo niezależnie od sytuacji. I niezależnie skąd pochodzą – nasza oferta skierowana jest zwłaszcza do klientek z takich miast, jak Gdańsk, Gdynia czy Sopot. Trójmiasto – tu warto się zapisać na bezbolesny zabieg, wybierając klinikę kosmetyczną korzystającą z innowacyjnych technologii.


,,Makijaż permanentny ust, czyli usta jak maliny”
Współczesny trwały makijaż ust definiują perfekcyjny kształt oraz piękny kolor bez konieczności poprawiania. Makijaż permanentny ust pozwala na nasycenie ich atrakcyjnym i trwałym kolorem. Starannie wykonany permanentny kontur za pomocą plastycznego cieniowania oraz wkomponowany w naturalną barwę jest świetnym sposobem na podkreślenie kształtu warg. Pełne wypełnienie tą samą bądź zbliżoną co kontur barwą pozwala osiągnąć efekt optycznego powiększenia ust, dzięki czemu usta stają się pełniejsze i jeszcze bardziej zmysłowe.

,,Brwi idealne”

Decydując się na makijaż permanentny brwi, warto wybrać Trójmiasto i ceniony gabinet kosmetyczny. Makijaż permanentny brwi to sposób na uzupełnienie i zagęszczenie włosków i również na całkowitą rekonstrukcję brwi – to propozycja dedykowana między innymi osobom po chemoterapii.

Zabieg nadaje twarzy niepowtarzalnego uroku. Natomiast wykreowanie brwi dobranych odpowiednio do typu urody oraz upodobań klientki w efekcie końcowym wpływa na bardziej wyrazisty i trójwymiarowy wygląd oprawy oczu.

Metoda woskowa

W trakcie zabiegu makijażu brwi metodą woskową procesowi poddawana jest cała powierzchnia łuków brwiowych. Specyfika metody włoskowej polega na pigmentowaniu brwi zgodnie z ich naturalną linią oraz kierunkiem wzrostu w sposób imitujący autentyczne włoski. Efektem finalnym jest rysunek do złudzenia przypominający naturalne owłosienie łuków brwiowych.

Technika 3D

Technika trójwymiarowa umożliwia wizualne zrekonstruowanie i uzupełnienie braków włosków w naturalnej linii brwi, tworząc trójwymiarowy efekt głębi. Przy pomocy zaawansowanej techniki 3D otrzymamy w pełni trójwymiarowy efekt końcowy, dlatego też decydując się na makijaż permanentny brwi, dobrze wybrać Gdańsk, który jest kolebką innowacyjnej techniki trójwymiarowej stosowanej w zabiegach kosmetycznych.


,,Wyraziste spojrzenie”
Idealnie podkreślone oczy wpływają na wygląd całej twarzy. Za pomocą delikatnych kresek makijaż permanentny umożliwia zagęszczenie linii rzęs dzięki czemu same rzęsy stają się bardziej wyraziste a kolor tęczówki pozostaje podkreślony. Kolejną metodą jest wykonanie dekoracyjny grubszej kreskę wychodzącą tuż nad linię rzęs przy pomocy której modelujemy kształt oka a spojrzenie osiąga jeszcze większą głębie niż przy samym zagęszczeniu linii rzęs. Perfekcyjnie wykonane kreski nie mogą być przesadzone. Ich kształt i intensywność musi być indywidualnie dobrana do naturalnej oprawy oka, jego barwy i rysunku . W przypadku kresek permanentnych najważniejszą zasadą jest ich zwężanie i zanikanie w kierunku wewnętrznego kącika oka. Kreska dolna może zostać wykonana poprzez kropkowanie, linię ciągłą lub cieniowanie. Szczególnie istotne dla końcowego efektu jest odpowiednie wykonanie dolnej kreski przy której wymagana jest niezwykła precyzja i odpowiednia technik.