Makijaż permanentny

Podstawowym celem mikropigmentacji jest podkreślenie naturalnej urody, bądź skorygowanie asymetrii partii twarzy która została poddana zabiegowi. Precyzyjnie wykonany makijaż permanentny wygląda naturalnie i estetycznie. Utrzymuje się w skórze ok. 2-4 lat co uzależnione jest od rodzaju barwnika a także indywidualnej pielęgnacji. Zabieg przeprowadzam za pomocą cieniutkiej, drgającej igły, która umożliwia wprowadzenie w naskórek antyalergicznego barwnika, dobranego według życzeń klientki. . Mikropigmentacje wykonuję się po zastosowaniu znieczulenia miejscowego dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Po zabiegu występuje miejscowe złuszczanie naskórka które jest naturalnym procesem, uwarunkowany umieszczeniem w nim pigmentu co w efekcie końcowym przekłada się na delikatniejszy rysunek makijażu permanentnego niż bezpośrednio po zabiegu. Przed przystąpieniem do wykonania makijażu należy jednak pamiętać o wykluczeniu przeciwwskazań dlatego każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją która ma na celu wyeliminować ograniczenia, dobór odpowiedniego kształtu, koloru pigmentów oraz ustalenie indywidualnych upodobań klienta. Jest to idealna metoda na zadbany i naturalny wygląd dzięki której my kobiety możemy czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji.


,,Usta jak maliny”
Współczesny trwały makijaż ust definiuje piękna barwa oraz idealny kształt bez konieczności poprawiania. Umożliwia on nasycenie ust pięknym i trwałym kolorem. Odpowiednio wykonany permanentny kontur za pomocą plastycznego cieniowania oraz wkomponowany w naturalną barwę jest idealnym sposobem na podkreślenie kobiecych ust. Pełne wypełnienie tym samym bądź zbliżonym kolorem co kontur, umożliwia nam osiągniecie efektu optycznego powiększenia ust, dzięki czemu nasze usta stają się pełniejsze i bardziej zmysłowe.

,,Brwi idealne”

Makijaż brwi umożliwia korektę kształtu, dobór szerokości i długości łuku brwiowego, uzupełnienie i zagęszczenie włosków a także całkowitą rekonstrukcję brwi dedykowaną klientkom po chemoterapii. Zabieg nadaje twarzy uroku a wykreowanie brwi dobranych odpowiednio do typu urody oraz upodobań klientki w efekcie końcowym wpływa na bardziej wyrazisty i trójwymiarowy wygląd oprawy oczu. Metoda włoskowa W trakcie zabiegu makijażu brwi metodą włoskową, pigmentacji poddawana jest cała powierzchnia łuków brwiowych.

Specyfika metody włoskowej polega na pigmentowaniu brwi zgodnie z ich naturalną linią oraz kierunkiem porostu, w sposób imitujący autentyczne włoski. Efektem tego rodzaju pigmentacji jest rysunek do złudzenia przypominający naturalne owłosienie łuków brwiowych. Technika 3D Umożliwia on wizualne zrekonstruowanie i uzupełnienie braków włosków w naturalnej linii brwi tak, aby wydobyć trójwymiarowy efekt głębi. Przy pomocy zaawansowanej techniki 3D, otrzymamy trójwymiarowy efekt końcowy.


,,Wyraziste spojrzenie”
Idealnie podkreślone oczy wpływają na wygląd całej twarzy. Za pomocą delikatnych kresek makijaż permanentny umożliwia zagęszczenie linii rzęs dzięki czemu same rzęsy stają się bardziej wyraziste a kolor tęczówki pozostaje podkreślony. Kolejną metodą jest wykonanie dekoracyjny grubszej kreskę wychodzącą tuż nad linię rzęs przy pomocy której modelujemy kształt oka a spojrzenie osiąga jeszcze większą głębie niż przy samym zagęszczeniu linii rzęs. Perfekcyjnie wykonane kreski nie mogą być przesadzone. Ich kształt i intensywność musi być indywidualnie dobrana do naturalnej oprawy oka, jego barwy i rysunku . W przypadku kresek permanentnych najważniejszą zasadą jest ich zwężanie i zanikanie w kierunku wewnętrznego kącika oka. Kreska dolna może zostać wykonana poprzez kropkowanie, linię ciągłą lub cieniowanie. Szczególnie istotne dla końcowego efektu jest odpowiednie wykonanie dolnej kreski przy której wymagana jest niezwykła precyzja i odpowiednia technik.